W dniach 27-28 sierpnia 2016 zapraszamy do Zakrzowa na XIX Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd - Art Cup. Jak co roku na publiczność czekały będą pokazy jeździeckie oraz plejada znanych i popularnych artystów, którzy są sympatykami koni i sportów hippicznych. Swoją obecność na XIX Jeździeckich Mistrzostwach Gwiazd na chwilę obecną potwierdzili między innymi:

Kevin Aiston, Tomasz Biernawski, Jerzy Bończak. Katarzyna Chorzępa, Tadeusz Chudecki, Wojciech Dąbrowski, Tomasz Dedek, Dixie Tiger Band, Katarzyna Dowbor, Maciej "Gleba" Florek, Iwona Guzowska, Czesław Jakubiec, Monika Jarosińska, Anna Karczmarczyk, Paweł Kleszcz, Emilia Krakowska, Halina Rowicka-Kalczyńska, Krzysztof Kalczyński, Ewa Kania, Krystyna "Kiksa" Kołodziejczyk, Anna Korcz, Mariusz Krzemiński, Bogusław Linda, Tomasz Lulek, Michał Malinowski, Alexander Martinez, Mateusz Masternak, Julian Mere, Patrycja Modlińska, Andrzej Niemirski, Mariusz Ochociński, Robert Osam, Maria Pakulnis, Julia Pogrebińska, Piotr Polk, Anna Powierza, Ryszard Rembiszewski, Elżbieta Romanowska, Jacek Rozenek, Henryk Sawka, Karolina Sawka, Jerzy Schejbal, Mark Shepherd, Roch Siemianowski, Marek Siudym, Piotr Szwedes, Marcin Troński, Krzysztof Wakuliński, Agnieszka Wielgosz, Marek Włodarczyk, Magdalena Wójcik.


Wyniki XIX Jeździeckich Mistrzostw Gwiazd - Art Cup

 

Ujeżdżenie

LP. ZAWODNIK KOŃ WYNIK 
sobota
WYNIK 
niedziela
Suma Miejsce
1 Anna Powierza Carnival 67,917% 80,833% 148,750% 1
2 Maciej Florek Akcent 67,708% 76,041% 143,749% 2
3 Iwona Guzowska Demeter 60,202% 74,583% 134,791% 3
4 Michał Malinowski Carnival 63,750% 69,166% 132,916% 4
5 Mariusz Krzemiński Akcent 61,875% 69,791% 131,666% 5
6 Ewa Kania Demeter 59,583% 63,333% 122,916%  6

 

Skoki

Lp. Imię i nazwisko Półfinał Finał Rozgrywka Miejsce
1 Mariusz Krzemiński
0 0 - 1
2 Iwona Guzowska 0 4 17,91 2
3 Roch Siemianowski 4 0 19,94 3
4 Małgorzata Rogalska 0 4 36,16 4
5 Maciej Florek 4 4 - 5

 

 

Western riding

Lp. Imię i nazwisko sobota niedziela suma
1 Michał Malinowski 27,39 25,28 52,62
2 Roch Siemianowski 28,78 25,96 54,74
3 Anna Powierza 33,43 36,35 69,78
4 Henryk Sawka 33,23 40,15 73,38


Powożenie

Lp. Powożacy
Luzak
Wyniki sobota Wyniki niedziela Suma
1 Mateusz Masternak
Daria Masternak
51,20 24,25 75,45
2 Krzysztof Bielecki
Hanna Miklewska Bokun
45,87 29,98 75,85
3 Anna Karczmarczyk
Pascal Litwin
57,35 30,28 87,63
4 Jacek Rozenek
Luzak z publiczności
51,90 36,13 88,03
5 Monika Jarosińska
Robert Korzeniewski
49,72 40,25 89,97
6 Jerzy Szejbal
Ewa Kania
56,41 36,18 92,59
7 Tomasz Lulek
Agnieszka Kwiatkowska
56,35 36,41 92,76
8 Patrycja Modlińska
Robert Osam Gyaabin
60,15 38,25 98,45
9 Julian Mere
Andrzej Niemirski
66,65 37,81 104,46
10 Karolina Sawka
Ada Sawka
58,50 46,72 105,22
11 Ryszard Rembiszewski
Halina Rowicka
59,93 54,59 114,52
12

Mariusz Ochociński
Karolina Gibowska 

76,93 40,41 117,34
13 Katarzyna Chorzępa
Henryk Sawka
65,66 58,09 123,75
14 Jacek Reczyński
Anna Wilska
89,50 52,28 141,78

 

Program XIX Jeździeckich Mistrzostw Gwiazd

Sobota 27 sierpnia
13.00 – Uroczyste otwarcie XIX Jeździeckich Mistrzostw Gwiazd
13.30 – Konkurs półfinałowy ujeżdżenia
14.00 – Konkurs półfinałowy western riding
14.30 – Pokazy jeździeckie
15.00 – Konkurs półfinałowy skoków przez przeszkody
15.30 – Pokaz mody w wykonaniu finalistek Miss Polski Opolszczyzny
16.00 – Konkurs półfinałowy powożenia,
17.00 – Pokazy jeździeckie,

Niedziela 28 sierpnia
12.00 – Konkurs finałowy ujeżdżenia
12.30 – Konkurs finałowy western riding
13.00 – Konkurs finałowy skoków przez przeszkody
13.30 – Pokaz mody w wykonaniu finalistek Miss Polski Opolszczyzny
14.00 – Konkurs finałowy powożenia,
15.00 – Uroczysta dekoracja zwycięzców 
15.30 – Pokazy jeździeckie